Zavolajte

+421 911 899 004

Otvorenie McDonaldu nedaľeko letiska


McDonald’s, najväčší prevádzkovateľ reštaurácií na Slovensku, pokračuje v expanzii a rozširuje svoju sieť prevádzok. Nedávno otvorili svoju 40. reštauráciu v krajine, ktorá sa nachádza na zjazde z diaľnice D3 pri Letisku Žilina Dolný Hričov. Táto reštaurácia, s kapacitou 124 miest na sedenie, je tretím diaľničným zariadením značky na Slovensku a ponúka aj vonkajšiu terasu s výhľadom na letisko, kde sa zmestí 92 osôb. Parkovisko pred reštauráciou pojme 36 osobných áut a dva autobusy.

Reštaurácia je navrhnutá v modernom dizajne Luna s charakteristickými okrúhlymi tvarmi, drevenými povrchmi a textúrovaným vinylovým čalúnením, pričom interiér je vybavený ôsmimi samoobslužnými objednávacími plôchmi a kaviarenskou časťou McCafé. Plánované sú aj interaktívne digitálne hry pre deti, a zatiaľ je pre nich dostupné vonkajšie ihrisko.

McDonald’s dbá aj na ochranu životného prostredia, používa úsporné spotrebiče, LED osvetlenie a ekologické chladivá. Reštaurácia má systém triedenia odpadu a upratovacie hliadky Trash Patrols. V blízkosti novej reštaurácie pribudnú aj rýchlo nabíjacie stanice pre elektromobily s výkonom až 150 kW a čerpacia stanica pre motorové vozidlá. Pre návštevníkov je dostupný aj automatický defibrilátor na poskytnutie prvej pomoci.

Okrem tohto nového miesta, McDonald’s nedávno otvoril svoju najväčšiu prevádzku v nákupnom centre Eurovea na Slovensku, ktorá má 268 miest na sedenie, dvanásť kioskov a detskú šmykľavku, čím si upevnil svoju pozíciu lídra v oblasti reštauračných služieb na Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *