Zavolajte

+421 911 899 004

Chuck Norris na žilinskom letisku

Chuck Norris spolu s manželkou Genou nedávno navštívili Slovensko. Ich cesta bola spojená s plánovaným Orion Festivalom v Dolnom Hričove, ktorý sa mal konať minulý víkend, ale bol odložený na budúci rok. Hoci festival nebol uskutočnený, Chuck a jeho manželka sa rozhodli prísť na Slovensko a užili si nielen prírodné krásy a kultúru, ale aj navštívili žilinské letisko a deti v nemocnici.

V nedeľu 2. júla sa pár zúčastnil návštevy Kliniky pediatrickej onkológie a hematológie Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici. Táto návšteva bola organizovaná v spolupráci s občianskym združením SVETIELKO NÁDEJE. Chuck a Gena potešili malých pacientov a ich rodiny, čím im poskytli podporu a silu v boji proti chorobám. Chuck nezabudol ani na podpis v návštevnej knihe nemocnice.

Organizačný tím Orion Festivalu vyjadril radosť z toho, že Chuck Norris prijal alternatívny program navrhnutý po odložení festivalu. Vyzdvihli jeho osobnú návštevu na letisku Žilina a vyjadrili nádej, že sa na Slovensko vráti aj v budúcom roku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *